AnaSayfa / Genel / Kahve falında karnı kesilmek

Kahve falında karnı kesilmek

Kahve falında karnı kesilmek maddi olarak güç kazanacağına, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine, kendisine olan güvenin artacağına, hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına, hastalanacağına, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında karnı kesilmek gördüyseniz:

  • Bazı plan veya projelerde yapacağınız ufak tefek düzenlemeler mükemmel sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında karnını kesildiğini görmek eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında karnı kesilmek maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına delalet eder.

Kahve falında karnın kesildiğini görmek makamının ve itibarının yükseleceğine, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine inanılır.

Kahve falında birinin karnının kesildiğini görmek işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca inanılır.

Kahve falında karnının kesildiğini görmek ömrü boyunca mutlu olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına delalet eder.

Kahve falında neşterle kesilmek çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına yorulur.

Kahve falında bileklerinin kesildiğini görmek bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, ileride yaşanabilecek sağlık sorunları için çeşitli kontrollerden geçileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saçının kesilmesi görmek tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.