Kahve falında karga taşlamak

Kahve falında karga taşlamak kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine, içinin de rahat edeceğine, helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, hasretin biteceğine, sevdiği işi yapmak için bazı kişilerle ortaklık kuracağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, ekmeğine haram sürmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında karga taşlamak gördüyseniz:

  • Uzun vadeli bir amacınıza ulaşmak üzere olabilirsiniz.

Kahve falında karga taşlamak sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, falı kapatan kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, çok büyük destek vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölü taşlamak büyük paralar kazanacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına işaret eder.

Kahve falında kaplumbağa taşlamak sıkıntı yaşanacağına, kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına yorulur.

Kahve falında kocasını taşlamak maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan fal sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine delalettir.

Kahve falında taşladığını görmek aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ayı taşlamak yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine, helal lokma yiyen fal sahibinin rızkının da sürekli artacağına, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine alamet eder.

Kahve falında bir insanı taşlamak maddi olarak çok rahat edeceğine, hayatını yoluna sokacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında adam taşlamak kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına, işlerin rast gideceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top