AnaSayfa / Genel / Kahve falında kardeşinin kör olduğunu görmek

Kahve falında kardeşinin kör olduğunu görmek

Kahve falında kardeşinin kör olduğunu görmek yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, verilen kararların geri çekileceğine, daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, kişinin borca gireceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına, gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına işarettir.

Kahve falında kardeşinin kör olduğunu gördüyseniz:

  • Belli konuların sonlandırılması ya da sonuçlandırılması gerekiyor ki, yeni başlangıçlar yapılabilsin.

Kahve falında kardeşinin kör olduğunu görmek kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine, asil kimselerden çıkacağına alamet eder.

Kahve falında kardeşini kör görmek dertlerin artacağına, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, gururlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Kahve falında kör tavuk görmek büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş birinin kör olduğunu görmek iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına işarettir.

Kahve falında körleri görmek ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kör bir adamla evlenmek rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine delalettir.

Kahve falında babanın kör olduğunu görmek sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına, işinin gücünün rast gideceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başka birini kör görmek varlık ve huzur sahibi olunacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir