AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaplumbağa kabuğunun kırıldığını görmek

Kahve falında kaplumbağa kabuğunun kırıldığını görmek

Kahve falında kaplumbağa kabuğunun kırıldığını görmek hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine, şifa ve ilaç bulacağına, isminden sıkça söz ettireceğine, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, birçok firmadan iş teklifi geleceğine, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, yaşamında büyük değişiklikler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kaplumbağa kabuğunun kırıldığını gördüyseniz:

  • Sizi farklı kültürler, olaylar veya inanç sistemleriyle tanıştıracak aktivitelere katılabilirsiniz.

Kahve falında kabuğu kırılmış kaplumbağa görmek işlerin daha kötüye gideceğine, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına rivayet eder.

Kahve falında kaplumbağa kabuğunun kırıldığını görmek dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına işaret eder.

Kahve falında kaplumbağa kabuğunu kırmak elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine yorulur.

Kahve falında kaplumbağa kabuğu görmek sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine işarettir.

Kahve falında kaplumbağanın kabuğunu görmek hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kabuksuz kaplumbağa görmek hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine delalettir.

Kahve falında kabuğu olmayan kaplumbağa görmek zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, fal sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına işarettir.

Kahve falında kaplumbağanın kabuğundan çıktığını görmek kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, dertlerin kısa zamanda biteceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir