AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaka ve çiş görmek

Kahve falında kaka ve çiş görmek

Kahve falında kaka ve çiş görmek maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, istenmeyen olayların olacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaka ve çiş gördüyseniz:

  • Çevrenizde aniden itibarınız artabilir.

Kahve falında çiş kaka görmek çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine işarettir.

Kahve falında kaka ve çiş görmek kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine yorulur.

Kahve falında kaka ve çiş yapmak işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine işaret eder.

Kahve falında kaka çiş yapmak herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, mal mülk edineceğine, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına alamet eder.

Kahve falında çiş kaka yapmak manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, işleri yoluna sokacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çiş ve kaka görmek aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına delalettir.

Kahve falında çiş ve kaka yapmak sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında kaka çiş görmek sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.