AnaSayfa / Genel / Kahve falında kahveye tuz atmak

Kahve falında kahveye tuz atmak

Kahve falında kahveye tuz atmak hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına alamet eder.

Kahve falında kahveye tuz atmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerin neler yaptığını araştırmalısınız.

Kahve falında kahveye tuz atmak hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tuzlu kahve yapmak kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine rivayet eder.

Kahve falında tuzlu kahve görmek büyük kazançlar elde edeceğine, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına delalet eder.

Kahve falında tatlıya tuz atmak kariyerinin yükseleceğine, bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına inanılır.

Kahve falında suya tuz atmak insanların hayranlığını kazanacağına, yetki ve söz sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında birine tuz atmak büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çorbaya tuz atmak büyük üzüntülerin ve sorunların falı kapatan kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına tabir olunur.

Kahve falında çaya tuz atmak iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, elinde bulunan malı ve mülkü kendisini rahatlatmak için kısa bir zaman içinde harcayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir