AnaSayfa / Genel / Kahve falında ısıran yılan görmek

Kahve falında ısıran yılan görmek

Kahve falında ısıran yılan görmek problemleri teker teker çözeceğine, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına, alım gücünün zayıflamayacağına, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, değer verdiği bir eşyayı kaybedeceğine ancak çok aramasına rağmen bir türlü bulamayacağına, imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına işaret eder.

Kahve falında ısıran yılan gördüyseniz:

  • Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya onları arayabilirsiniz.

Kahve falında yılanlar tarafından ısırılmak hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yılanı ısırırken görmek huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil yılan ısırması görmek bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, yüzünün güleceğine, zor günlerin uzaklaşacağına rivayet eder.

Kahve falında sarı yılan tarafından ısırılmak ancak bu adımları ve yapılacak çalışmalar sonunda kazanılacak başarıyı ve kazancı kıskanan bir kişi tarafından işlerinin bozulmaya çalışıldığına, bu yüzden çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına tabir olunur.

Kahve falında yılan ısırırken görmek maddi anlamda çok ileri gidileceğine, tüm düzenin alt üst olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kobra yılanı tarafından ısırılmak dünyadan tüm hevesini alıp ahireti unutacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ısıran yılan görmek adının kirletilmeye çalışılacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında başkasını yılan ısırmasını görmek sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir