AnaSayfa / Genel / Kahve falında insan etini kesmek

Kahve falında insan etini kesmek

Kahve falında insan etini kesmek gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına, fikirlerinin çatışacağına, üstün başarılar alacağına, seyahatlere katılacağına, strese gireceğine, gergin olacağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına işaret eder.

Kahve falında insan etini kesmek gördüyseniz:

  • Hatırlatmaları biraz ertelemek daha doğru olabilir.

Kahve falında insan etini kesmek yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında insan eti kesmek tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, işleri yoluna sokacağına delalet etmektedir.

Kahve falında canlı insan eti kesmek az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına delalettir.

Kahve falında bir insan kesmek kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, mutlu günler yaşanacağına inanılır.

Kahve falında bıçakla insan kesmek hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına işaret eder.

Kahve falında insan boğazı kesmek verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sevindirici olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında insan kellesi kesmek beklentilerin gerçekleşeceğine, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine işarettir.

Kahve falında insan kafa kesmek kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir