AnaSayfa / Genel / Kahve falında insan eti çiğnemek

Kahve falında insan eti çiğnemek

Kahve falında insan eti çiğnemek eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, bir sebeple büyük bir üzüntü duyacağına, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, hafifleyeceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık fal sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında insan eti çiğnemek gördüyseniz:

  • Aşırılıklardan, abartılardan veya hafife almaktan önemle kaçınmalısınız.

Kahve falında insan eti çiğnemek kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine ve üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine inanılır.

Kahve falında ölü eti çiğnemek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, nasiplerini alacağına yorulur.

Kahve falında yılan eti çiğnemek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına delalettir.

Kahve falında çiğ et çiğnemek şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına, aile saadetinin de artacağına işarettir.

Kahve falında sabun çiğnemek kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına delalettir.

Kahve falında tütün çiğnemek çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına, çaresiz hallere düşeceğine alamet eder.

Kahve falında ot çiğnemek attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, doğru iş ortaklığı yapacağına ve bunun kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine işaret eder.

Kahve falında maydanoz çiğnemek rahatsızlıklarla boğuşulacağına, ünleneceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.