AnaSayfa / Genel / Kahve falında horoz görmek

Kahve falında horoz görmek

Kahve falında horoz görmek fal sahibinin çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, müşkül durumların üstesinden geleceğine, dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, fal sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında horoz gördüyseniz:

  • Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayret edin.

Kahve falında horoz kaybetmek aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine, çok başarılı işler gerçekleştireceğine işarettir.

Kahve falında kopmuş horoz kafası görmek kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında iri horoz görmek elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, gözyaşının kuruyacağına, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında iki tane horoz görmek helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, evleneceğinize tabir olunur.

Kahve falında kafası kopmuş horoz görmek çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, ticarette başarılı olacağına işaret eder.

Kahve falında horozun kafasını kesmek çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında horoz kavgası görmek arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, işlerin de hafifleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında horoz ötmesi görmek sıkıntıların son bulacağına, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir