AnaSayfa / Genel / Kahve falında hindi almak

Kahve falında hindi almak

Kahve falında hindi almak çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına, her şeyin ters gideceğine, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, gelecek olumsuz bir habere veya işlerin ters gitmesine, borçların artacağına, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, sıkıntıların, dertlerin, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine inanılır.

Kahve falında hindi almak gördüyseniz:

  • Becerilerinizi ön plana çıkartıp güven duygusunu da yakalarsanız daha başarılı projelere imza atabilirsiniz.

Kahve falında kara hindi görmek büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına inanılır.

Kahve falında hindi pisliği görmek değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken fal sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına delalettir.

Kahve falında kuluçkaya yatan hindi görmek moralinin yerine geleceğine, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine yorulur.

Kahve falında çok hindi görmek çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine işaret eder.

Kahve falında hindi yumurtası toplamak sorunlarını halletmeyi bileceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, güneşli ve güzel günler yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında hindi yakalamak sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına işaret eder.

Kahve falında hindi palazı görmek iş hayatında fal sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hindi kovaladığını görmek sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir