AnaSayfa / Genel / Kahve falında gümüş tabanca görmek

Kahve falında gümüş tabanca görmek

Kahve falında gümüş tabanca görmek işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, rahat bir hayata başlayacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına işarettir.

Kahve falında gümüş tabanca gördüyseniz:

  • Sanki birilerinin sırtınızdan bir takım oyunlar çevirdiğini düşünüyorsunuz.

Kahve falında gümüş tabanca görmek daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tabanca kılıfı görmek dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine delalettir.

Kahve falında tabanca mermisi görmek sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine inanılır.

Kahve falında tabancayla ölmek kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına işarettir.

Kahve falında tabancayla havaya ateş etmek çok büyük hayır duaları alacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine delalet eder.

Kahve falında cebinde tabanca görmek fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına, kötü günlerini atlatmayı başaracağına işaret eder.

Kahve falında yeni tabanca görmek herkesin takdirini toplayacağına, işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına delalet eder.

Kahve falında birinin tabancayla vurulduğunu görmek çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.