AnaSayfa / Genel / Kahve falında göz ovalamak

Kahve falında göz ovalamak

Kahve falında göz ovalamak daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, çok rahat bir hayata adım atacağına inanılır.

Kahve falında göz ovalamak gördüyseniz:

  • Karşı cinsle kontak kurabilme açısından da oldukça şanslısınız.

Kahve falında göz ovalamak dolayısıyla da huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına işaret eder.

Kahve falında karın ovalamak tükettiği nefes ve para ile kalacağına bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayıp, üzüleceğine, sıkıntılarının ve borçlarının da çoğalacağına işarettir.

Kahve falında sırt ovalamak cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına delalettir.

Kahve falında sırtı ovalamak eline geçen paraları tutamayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, yönetici makamına oturacağına alamet eder.

Kahve falında birinin sırtını ovalamak huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sırtını ovalamak yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tarhana ovalamak Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tek gözlü inek görmek problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.