AnaSayfa / Genel / Kahve falında gögüste yara görmek

Kahve falında gögüste yara görmek

Kahve falında gögüste yara görmek insanlığıyla herkese örnek olacağına, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine ve hayırlı bir kısmete, fal sahibi evliyse, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, kariyerinin yükseleceğine, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, bir sebeple kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, mutluluğunun artacağına işarettir.

Kahve falında gögüste yara gördüyseniz:

  • Duygusal başlıklı konuların sizi yavaşlatmasına veya yaratıcılığınızı engellemesine izin vermemelisiniz.

Kahve falında birinin yüzünün yara olduğunu görmek yapılan hesapların hiçbirinin gerçeğe uygun olmayacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir çocuğun yaralandığını görmek aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında koldan yaralanmak çekilen zahmetin sona ereceğine, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında her yerini yara görmek çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına yorulur.

Kahve falında yaralandığını görmek daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, bebek sahibi olunacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine delalettir.

Kahve falında kulak yarası görmek başarıya giden yollarının açılacağına, sıkıntılarının biteceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzümde yara görmek sevimsiz bir kişi ile iş yapmak zorunda kalınacağına, borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine rivayet eder.

Kahve falında yaraya merhem görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına, maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.