Kahve falında gelinliğe basmak

Kahve falında gelinliğe basmak yönetici olacağına, verilen sözlerin tutulacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, zafer ve zenginlik getireceğine, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, makamının artacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken fal sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gelinliğe basmak gördüyseniz:

  • Sizin fikirlerinizi beğenmeyen ya da eleştiren kişilere ise sabırla yaklaşmalısınız.

Kahve falında gelinliğe basmak kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına alamet eder.

Kahve falında yılanların üstüne basmak fal sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, isteklerini yerine getireceğine, ibadete ağırlık verileceğine tabir olunur.

Kahve falında sel basmak borçlarının kalmayacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin üstüne basmak sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tuz basmak uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, çok büyük başarılara kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında toprağa basmak aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yemeğe basmak uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine inanılır.

Kahve falında helva basmak el üstünde tutulur hale geleceğine, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top