Kahve falında evliyanın görmek

Kahve falında evliyanın görmek verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine bu sayede güzel günler yaşayacağına, yersiz yere suçlanacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına, kalıcı işler yaparak, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, uğranan zarardan kurtulmak amacıyla destek alınamadığı ve yardım bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, maddi anlamda zarar edeceğine, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, büyük sorunların çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evliyanın gördüyseniz:

  • Romantik planlar yapabilir veya sevdiğiniz kişilerle biraraya gelebilirsiniz.

Kahve falında bayan evliya görmek darlık içine düşeceğine, işlerin rast gideceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına işaret eder.

Kahve falında camide evliya görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorunlarını gidereceğine, umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evliyalarla konuşmak koltuğunun da yükseleceğine, kazancının çoğalacağına ve rızkının genişleyeceğine işaret eder.

Kahve falında evliya eli öpmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına, işlerin rayından çıkacağına yorulur.

Kahve falında evliya kabir görmek kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kadın evliya görmek çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine delalettir.

Kahve falında sakallı evliya görmek aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evliya birini görmek kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top