Kahve falında evinde su görmek

Kahve falında evinde su görmek gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine rivayet eder.

Kahve falında evinde su gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz maddi konularda, bayansanız duygusal ilişkilerinizde şanslısınız.

Kahve falında evini su basması görmek kötü kişilerle karşılaşılacağına, yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına işarettir.

Kahve falında evin altından su çıktığını görmek çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine delalet eder.

Kahve falında evin içinde temiz su görmek kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, yetki ve imza sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evin içinde su görmek kişinin gönlünün ferahlayacağına, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına yorulur.

Kahve falında evinin su bastığını görmek zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, rızkın kesilmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evin su basmasını görmek dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, ardından sevinçli bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evin sular altında kaldığını görmek kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, hemen ardından kendisini, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evinden su aktığını görmek çok büyük başarılar kazanılacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top