AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski sevgili tarafından yanaktan öpülmek

Kahve falında eski sevgili tarafından yanaktan öpülmek

Kahve falında eski sevgili tarafından yanaktan öpülmek bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, işlerinin çok açılacağına, bedeninin de iyileşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgili tarafından yanaktan öpülmek gördüyseniz:

  • İnandığınız hedefler için yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekiyor.

Kahve falında eski sevgili tarafından yanaktan öpülmek verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve haksızlığa uğranılacağına, borçlarının biteceğine, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına delalet eder.

Kahve falında eski sevgiliyi yanağından öpmek şansın ve kısmetin açık olacağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyi yanağından öptüğünü görmek sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgilinin yanağını okşamak onların kıymetini bileceğine, zorlukların ve sorunların aşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilini yanağından öpmek herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, diploma ve meslek sahibi olacağına rivayet eder.

Kahve falında eski sevgiliyi yanaktan öpmek çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilinin yanağından öpmek bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine işarettir.

Kahve falında eski sevgili tarafından kıskanılmak huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.