AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski kapılar görmek

Kahve falında eski kapılar görmek

Kahve falında eski kapılar görmek çok büyük ferahlık yaşayacağına, neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, sıkıntıların sona ereceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, bir sebeple borcun gittikçe artacağına inanılır.

Kahve falında eski kapılar gördüyseniz:

  • Çok fazla direnişle karşılaşmayacağınız yolları seçmenizde fayda var.

Kahve falında eski ev kapısı görmek ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına yorulur.

Kahve falında eskimiş kapı görmek kimseyle konuşmaz olacağına, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eski beyaz kapı görmek şanssızlık yaşanacağına, maneviyata daha çok önem verileceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına yorulur.

Kahve falında eski kapı kapatmak düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, kazancın gittikçe azalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski demir kapı görmek başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilinin kapısına gitmek büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski kapı görmek hayırlı bir sürece girileceğine, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski kırık kapı görmek sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, yeni maddi kapıların size açılacağın delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.