AnaSayfa / Genel / Kahve falında eşinin ayağının kırıldığını görmek

Kahve falında eşinin ayağının kırıldığını görmek

Kahve falında eşinin ayağının kırıldığını görmek daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, bu işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, kazançlı bir adım atılacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine ve çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine işarettir.

Kahve falında eşinin ayağının kırıldığını gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz sizden yaklaşım bekleyen bir bayanı uzun zamandan beri ihmal ediyor olabilirsiniz.

Kahve falında eşinin ayağının kırıldığını görmek maddi sıkışıklık içinde kalacağına, kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının ayağının kırıldığını görmek sorunlarının da çözüleceğine, kötü kişilere yakın olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başka birinin ayağının kırıldığını görmek para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına delalet eder.

Kahve falında başkasının ayak kırılması görmek işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına işarettir.

Kahve falında ayağı kırılmış at görmek maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında ayağı kırılmış görmek büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine, kendine olan güvenini kaybedeceğine işaret eder.

Kahve falında ayakları kırılmak masraflarının azalacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında kendi ayağının kırıldığını görmek işsiz ve ekmeksiz kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir