AnaSayfa / Genel / Kahve falında ellerin kınalı olduğunu görmek

Kahve falında ellerin kınalı olduğunu görmek

Kahve falında ellerin kınalı olduğunu görmek uğursuzluklarla karşılaşacağına, işe zorla gidip geleceğine, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, zahmete düşeceğine, bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, geleceği için de kendisine cesaret vereceğine tabir olunur.

Kahve falında ellerin kınalı olduğunu gördüyseniz:

  • Sınırlarınızı genişletmeniz gerekiyor.

Kahve falında elleri kına görmek çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına ve kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine delalet eder.

Kahve falında ellerde kına görmek hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, nasibin de kısmetlerin de artacağına rivayet eder.

Kahve falında elleri kınalı gelin görmek rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, adının ülke dışında yayılacağına delalet eder.

Kahve falında sol elinde kına görmek çok para kazanacağına, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına işarettir.

Kahve falında erkek eline kına yakmak yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eline ve ayağına kına yakmak kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sağ eline kına yakmak bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına, borçlanılacağına inanılır.

Kahve falında kına eline yakmak çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.