AnaSayfa / Genel / Kahve falında elinin öpülmesi görmek

Kahve falında elinin öpülmesi görmek

Kahve falında elinin öpülmesi görmek fal sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, zayıflayacağına, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, bu sayede rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, mal ve varlık sahibi olacağına, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine inanılır.

Kahve falında elinin öpülmesi gördüyseniz:

  • Karşı karşıya kalabileceğiniz olaylarla başa çıkmanız gerekebilir.

Kahve falında birine elini vermek yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına inanılır.

Kahve falında elinin kirlendiğini görmek sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine rivayet eder.

Kahve falında tanıdığının elini tutmak hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına ve borçlarını ödeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında çok kişinin elini öpmek birlikte bazı işler yapılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına yorulur.

Kahve falında birinin elinde bozuk para görmek gelmek istediği noktalara geleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tanımadığın kişilerin elini öpmek alanında marka bir isim olacağına, canla başla çalışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinin elini bıçaklamak sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine rivayet eder.

Kahve falında kaplumbağa eline almak uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, yaşanan kötü anıların silineceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.