AnaSayfa / Genel / Kahve falında elinde yumurtanın kırıldığını görmek

Kahve falında elinde yumurtanın kırıldığını görmek

Kahve falında elinde yumurtanın kırıldığını görmek keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, iş hayatında atılıma geçeceğine, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına, çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza, zor zamanlar geçireceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, sözünde duracağına, hep dua edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında elinde yumurtanın kırıldığını gördüyseniz:

  • Beklenmedik gelişmeler, ani değişiklikler ya da farklı olaylar planların buna göre uyarlanmasını gerektirebilir.

Kahve falında elinde yumurtanın kırıldığını görmek kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine delalettir.

Kahve falında elinde yumurta kırıldığını görmek neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında yumurtanın elinde kırıldığını görmek ekmek kapılarının kapanacağına, gelirin tükeneceğine, sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yumurtanın kırılmasını görmek ters giden işlerin düzeleceğine, alınan bir haber ile moralinin bozulacağına delalettir.

Kahve falında kırılan yumurta görmek kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kırılmamış yumurta görmek yaşadığı yokluğun biteceğine, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına alamet eder.

Kahve falında kırılmış yumurta görmek bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yerde kırılmış yumurta görmek sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.