AnaSayfa / Genel / Kahve falında duru suda yürümek

Kahve falında duru suda yürümek

Kahve falında duru suda yürümek ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına, hayatın kolaylaşacağına, maddi açıdan çıkmaza girdikleri ve sorunlu dönemler geçirdikleri sırada yardım eli uzatılacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına, sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, yeni bir yol çizileceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, edilen duaların tutacağına yorulur.

Kahve falında duru suda yürümek gördüyseniz:

  • Olaylardan etkileşim süreciniz ise oldukça kısa bunu daha çok açmalısınız.

Kahve falında duru suda yürümek uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında duru suda abdest almak zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına inanılır.

Kahve falında duru suda balık görmek komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına, yaşamının tadını çıkaracağına delalettir.

Kahve falında duru suda yıkanmak ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve fal sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, çok daha iyi başarılar kazanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında duru suda yüzmek daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, güzel bir şekilde devam eden ve büyük kazanç beklentisi ile yapılan bir projenin askıya alınacağına işarettir.

Kahve falında duru suda balık tutmak hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında duru suda boğulmak yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında duru suyun içinde yürümek kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, bilimden ve bilgiden şaşmayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.