AnaSayfa / Genel / Kahve falında dudaktan öpülmek

Kahve falında dudaktan öpülmek

Kahve falında dudaktan öpülmek evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında dudaktan öpülmek gördüyseniz:

  • Hayalkırıklıkları veya kafa karışıklıkları söz konusu olabilir.

Kahve falında yeşil dudak görmek şirketlerinin sayısının çoğalacağına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, yeni duygular tadacağına delalet eder.

Kahve falında dudakta yara görmek kurtuluşa ereceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, eşine değerli hediyeler alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dudağa küpe takmak isteklerinin yerine geleceğine, araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına delalettir.

Kahve falında dudağını deldirmek iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, hem de işinde söz sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında dudakların yara olduğunu görmek eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, evliyseniz eşle iyi geçime delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle dudaktan öpüşmek büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine delalet eder.

Kahve falında bi erkekle dudaktan öpüşmek kazancın gittikçe artacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, çevresindekilerle arasının açılacağına işaret eder.

Kahve falında birinin dudağını ısırmak derdin ve sıkıntının biteceğine, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir