AnaSayfa / Genel / Kahve falında dişlerin sıkıştığını görmek

Kahve falında dişlerin sıkıştığını görmek

Kahve falında dişlerin sıkıştığını görmek beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, rahata ve kolaylığa kavuşacağına, üzüntülü günler yaşanacağına, mevcut düzeninin de kişiyi çok mutlu etmeyeceğine, birçok konuda daha dikkatli olunacağına ve emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına alamet etmektedir.

Kahve falında dişlerin sıkıştığını gördüyseniz:

  • Tartışmaya açık konulardan uzak durmaya özen göstermelisiniz, çünkü sinirleriniz üzerinizde olduğu için kendinizi kontrol edemeyebilirsiniz.

Kahve falında dişlerin sıkıştığını görmek çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına inanılır.

Kahve falında dişlerinin sıkıştığını görmek yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında kapıya sıkışmak hayatının zorlaşacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birine sıkıca sarılmak olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında portakal sıkıp içmek musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, malını ve parasını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dar bir yere sıkışmak maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Kahve falında merdivene sıkışmak kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına rivayet eder.

Kahve falında bir yere sıkıştığını görmek hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, birçok doktora gitmesine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir