AnaSayfa / Genel / Kahve falında çok korkutulmak

Kahve falında çok korkutulmak

Kahve falında çok korkutulmak yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, sütü az olan ve sütü olmayan bir ineği sağmaya çalıştığınızı görmeniz ise, zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına alamet eder.

Kahve falında çok korkutulmak gördüyseniz:

  • Bir süre için zamanınızı özel işlerinize ayırabilirsiniz.

Kahve falında ölü tarafından korkutulmak sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına yorulur.

Kahve falında korkuyla ağlamak sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine delalet eder.

Kahve falında korku duymak yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine delalettir.

Kahve falında korkuyla uyanmak bir sebeple içine düştüğü durumlardan ve sorunlardan kurtulamayacağına, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında korkudan sıçramak gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında korkudan altına kaçırmak aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, projenin gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında korku içinde olmak sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında korku filminin içinde olmak sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir