AnaSayfa / Genel / Kahve falında çok kedi görmek

Kahve falında çok kedi görmek

Kahve falında çok kedi görmek eve huzurun ve bereketin geleceğine, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine inanılır.

Kahve falında çok kedi gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı ön plana almalısınız.

Kahve falında kediyi öldürmeye çalışmak yeni bir iş için başvuru yapılacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kedi ve farenin oynadığını görmek elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına, hafifleyeceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hamile siyah kedi görmek şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve Allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kedinin sırtına atladığını görmek kişinin nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bu kişiye destek olup, yardımda bulunacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine tabir olunur.

Kahve falında büyük kedi görmek çok hayırlı kazançların elde edileceğine, kul hakkına girmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında kara kediden korkmak dertlerin ve sorunların biteceğine, muradın yerine geleceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kedi etini yemek sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına delalet eder.

Kahve falında kedi tırmalamak bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, zor günlerin uzaklaşacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.