AnaSayfa / Genel / Kahve falında cep tlf almak

Kahve falında cep tlf almak

Kahve falında cep tlf almak eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, sağlığının ve moralinin bozulacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, sevdiklerinden uzak kalmadan, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, yaptığı hatalardan ders alması ve aynı hataları tekrar yapmaması gerektiğine, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, falı kapatan kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine inanılır.

Kahve falında cep tlf almak gördüyseniz:

  • Beklenmedik gelişmeler mücadele ettiğiniz konularda ani değişiklikler ya da uyarlamalar yapılmasına neden olabilir.

Kahve falında cepte yılan görmek sıkıntıya, zorluğa ve darlığa düşeceğine, çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında cep telefonun yandığını görmek zorlukların ortadan kalkacağına, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cep telefonun bozulduğunu görmek sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına işaret eder.

Kahve falında cep telefonunda konuşmak eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına alamet eder.

Kahve falında cepten para çalmak bununla yüceleceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında cep telefon görmek zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni bir eve taşınılacağına, dinin emirlerini hiçe sayacağına, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında cep telefonu bozulmak herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağına, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında cebimde çok para görmek aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.