Kahve falında cep telefonu suya düşürmek

Kahve falında cep telefonu suya düşürmek çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine işaret eder.

Kahve falında cep telefonu suya düşürmek gördüyseniz:

  • Dikkat gerektiren tek şey, aşırı harcama yapma eğilimi olabilir.

Kahve falında cep telefonunun suya düştüğünü görmek sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına işaret eder.

Kahve falında cep telefonunu suya düşürmek onunla mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, işlerin bu sayede çok güzel bir hal alacağına tabir olunur.

Kahve falında cep telefonu suya düşürmek döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında cep telefonun düştüğünü görmek yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında cep telefonunun düştüğünü görmek tüm dileklerinin gerçek olacağına, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine rivayet eder.

Kahve falında cep telefonunun tuvalete düştüğünü görmek iş hayatında yaşanan krizlerin çok büyük belirsizliğe sebep olacağına, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, işindeki verimliliğin düşeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına alamet eder.

Kahve falında cep telefonunu denize düşürmek düşman malından yemeye, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına delalettir.

Kahve falında cep telefonu düşürmek verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir