Kahve falında camide kılıç görmek

Kahve falında camide kılıç görmek hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, işinde geniş yetkilerle donatılacağına, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, çok büyük kısmetler elde edileceğine, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, gözyaşının kuruyacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına rivayet eder.

Kahve falında camide kılıç gördüyseniz:

  • Genelde oldukça olumlu diyaloglar içerisinde olabileceğiniz bir bayram sürecindesiniz.

Kahve falında camide kılıç görmek kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kılıç darbesi yemek umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, sorunların biteceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Kahve falında kılıcla dövüşmek yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında buluttan kılıç görmek işlerin günden güne daha da artacağına, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kılıç tutmak işlerinin çok açılacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında elinde kılıç görmek herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kılıç ve silah görmek sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kılıç kaldırmak ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına, hanesine huzurun, mutluluğun, rahatın ve konforun geleceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top