AnaSayfa / Genel / Kahve falında cam kırıldığını görmek

Kahve falında cam kırıldığını görmek

Kahve falında cam kırıldığını görmek şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, fal sahibinin içine kapanacağına, evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine, olmayı hedeflediği makama da oturacağına, yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cam kırıldığını gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşmayı ya da düzenlemeyi daha uygulanabilir hale getirebilecek iyi bir fikriniz olabilir ya da oluşabilir.

Kahve falında cam kırılması sesi duymak kusursuz bir yaşama kavuşacağına, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında cam bardakların kırıldığını görmek attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına inanılır.

Kahve falında cam kırıldığını duymak yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, böylece kişinin hafifleyeceğine, aşkının da kalıcı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında araba camının kırılmasını görmek çalışmaları ile takdir toplayacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında araba camının kırıldığını görmek sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, imza ve söz yetkisi edineceğine rivayet eder.

Kahve falında kol saatinin camının kırıldığını görmek işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine inanılır.

Kahve falında telefon camının kırıldığını görmek çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine yorulur.

Kahve falında evin camlarının kırıldığını görmek Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, başarısız olacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir