AnaSayfa / Genel / Kahve falında bişeyler atmak

Kahve falında bişeyler atmak

Kahve falında bişeyler atmak yönlendireceğine, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, büyük bir başarının elde edileceğine, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bişeyler atmak gördüyseniz:

  • Ne kadar azını hayal ederseniz o kadar fazla şey elde edebilirsiniz.

Kahve falında elbiseleri atmak huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına işarettir.

Kahve falında evin içine toprak atmak hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan fal sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına yorulur.

Kahve falında birini yere atmak zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına alamet eder.

Kahve falında taşa tekme atmak çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, borçlarının hafifleyeceğine delalettir.

Kahve falında küçük çocuğa tokat atmak sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında saç atmak iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında ipliğe düğüm atmak dertlerin en kısa zamanda biteceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına delalet eder.

Kahve falında fareyi evden atmak el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir