AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin üzerinde beyaz gömlek görmek

Kahve falında birinin üzerinde beyaz gömlek görmek

Kahve falında birinin üzerinde beyaz gömlek görmek kötü durumlara düşürüleceğine, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, işlerinin sarpa saracağına, aile içinden destek görecek olan fal sahibinin bir müddet daha kendisini toparlamakta güçlük çekeceğine, stres atılacak aktiviteler yapılacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına, güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve fal sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına yorulur.

Kahve falında birinin üzerinde beyaz gömlek gördüyseniz:

  • Aldığınız şeylerde aldanabilir ya da bir şeyler satarsanız zarar edebilirsiniz.

Kahve falında yeni beyaz gömlek giymek sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah beyaz gömlek görmek büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş birini beyaz gömlekle görmek üzüleceğine, pişman olacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine delalet eder.

Kahve falında kocasını beyaz gömlekle görmek sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında askıda beyaz gömlek görmek çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, kişinin kötü günler geçireceğine yorulur.

Kahve falında eşinin beyaz gömlek giydiğini görmek stres ve sinirden uzak durulacağına, istediklerini elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında beyaz gömlek üzerinde kan görmek kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine delalettir.

Kahve falında siyah beyaz gömlek giymek zor zamanların çok eskide kalacağına, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir