AnaSayfa / Genel / Kahve falında birini uzanırken görmek

Kahve falında birini uzanırken görmek

Kahve falında birini uzanırken görmek başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine ve yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına, tazeleneceğine, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, çok büyük adımlar atılacağına, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birini uzanırken gördüyseniz:

  • Hayatınızda rahatsızlıklara neden olabilecek bazı durumları açıklamanız gerekiyor olabilir.

Kahve falında tenasül uzvunu traş etmek fal sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında kol uzatmak eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına işaret eder.

Kahve falında elini uzatmak sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına ve çok sevecen ve hoşgörülü bir kişi olmasına rağmen etrafındaki insanlara olan güveninin biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gökyüzüne uzanan merdiven görmek gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, büyük bir gelir toplayacağına delalettir.

Kahve falında birine el uzatmak ona özlemle sarılacağına, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına inanılır.

Kahve falında sevdiğine el uzatmak bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında birinin el uzattığını görmek üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dil uzatmak geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, nazara geleceğine ve güzelliği, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir