AnaSayfa / Genel / Kahve falında birini suda boğmak

Kahve falında birini suda boğmak

Kahve falında birini suda boğmak kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, aydınlık geçen bir dönemin sıkıntıyla sona ereceğine, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, ticaret adamı (kadını) olacağına, gözden düşeceğine delalettir.

Kahve falında birini suda boğmak gördüyseniz:

  • Normal koşulların dışında eğilimler problemler yaşanmasına neden olabilir.

Kahve falında suda birini boğmak iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına, eğer bu durum başarılı olursa fal sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına ve çok büyük bir huzura erileceğine işarettir.

Kahve falında suda insan boğmak yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına delalet etmektedir.

Kahve falında fareyi suda boğmak umutlarının tazeleneceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına işaret eder.

Kahve falında bebeği suda boğmak kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, fal sahibinin fakirleşeceğine delalettir.

Kahve falında kediyi suda boğmak işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına, hüsrana uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yılanı suda boğmak yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına ve aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine inanılır.

Kahve falında kendini suda boğmak gözyaşlarının dineceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında suda adam boğmak sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, dinde olgunlaşacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.