AnaSayfa / Genel / Kahve falında birine taş atmak

Kahve falında birine taş atmak

Kahve falında birine taş atmak insanlar tarafından takdir toplayacağına, itibar göreceğine, bereketinin artacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine işarettir.

Kahve falında birine taş atmak gördüyseniz:

  • Eski bir tanıdık belli konularda atacağınız adımlar veya alacağınız kararlar üzerinde etkili olabilir veya geçmiş çalışmalarınızı hatırlatarak yol gösterebilir.

Kahve falında kafaya taş atmak para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine alamet eder.

Kahve falında ayıya taş atmak maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, anne baba kavgası ile uğraşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında denize taş atmak kazancının artacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine yorulur.

Kahve falında çakıl taşı atmak hayırlı haberler alacağına, çok iyi işler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında karşılıklı taş atmak işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına delalet eder.

Kahve falında arkadan taş atmak zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine delalettir.

Kahve falında kuyuya taş atmak kazancının ve rızkının düşeceğine, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında balıklara taş atmak günahların af olacağına, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.