AnaSayfa / Genel / Kahve falında birine silah sıkıldığını görmek

Kahve falında birine silah sıkıldığını görmek

Kahve falında birine silah sıkıldığını görmek Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, şansının her zaman kendinden yana gideceğine, hayatının bir anda allak bullak olacağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında birine silah sıkıldığını gördüyseniz:

  • Evde değişiklik planlayabilirsiniz.

Kahve falında silah sıkılmak yanlışlara düşeceğine, çok kolay bir hayatı olacağına tabir olunur.

Kahve falında kendine silah sıkıldığını görmek borçların kısa süre içinde ödeneceğine, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine ve kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına delalet eder.

Kahve falında birine silah sıkıldığını görmek buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına, insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında üzerine silah sıkıldığını görmek ailesini de mutlu edeceğine, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında silah sıkıldığını duymak hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine, hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında düğünde silah sıkıldığını görmek her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında silah sıkıldığını görmek deniz aşırı işler yapılacağına, evine bereket geleceğine alamet eder.

Kahve falında kafasına silah sıkıldığını görmek yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir