AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinden silah aldığını görmek

Kahve falında birinden silah aldığını görmek

Kahve falında birinden silah aldığını görmek hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hayatın kolaylaşacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, zorluğa ve darlığa düşeceğine, rahatın ve konforun yerine geleceğine, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, işlerin günden güne açılacağına yorulur.

Kahve falında birinden silah aldığını gördüyseniz:

  • İlişkilerle ilgili hızlı kararlar alınması durumunda pişmanlıklar yaşanabilir.

Kahve falında silah aldığını görmek işlerden yana başarılar elde edileceğine, yaşamın kolaylaşacağına, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına inanılır.

Kahve falında birinden silah aldığını görmek mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine rivayet eder.

Kahve falında silah sesi duymak hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına işarettir.

Kahve falında silahla kendini yaralamak attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, ahiret inancını boşlayarak, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında silah doğrulttuğunu görmek borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına, çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya rivayet eder.

Kahve falında alnından silahla vurulmak iş ve ev değişikliğine yorumlanırken, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında birine silah atmak uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına yorulur.

Kahve falında boynundan silahla vurulduğunu görmek uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.