AnaSayfa / Genel / Kahve falında biri tarafından dudaktan öpülmek

Kahve falında biri tarafından dudaktan öpülmek

Kahve falında biri tarafından dudaktan öpülmek bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayırlı işlere girileceğine, ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine ve huzurunun bozulacağına, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında biri tarafından dudaktan öpülmek gördüyseniz:

  • Mevcut konularla ilgili gözlemledikleriniz, aslında perde arkasında devam eden şeylerle ilgisiz olabilir.

Kahve falında bir erkek tarafından dudaktan öpülmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında biri tarafından dudaktan öpülmek bir sebeple büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve kendisini büyük bir üzüntüye karışmış olarak göreceğine alamet eder.

Kahve falında bir erkek tarafından dudaktan öpüldüğünü görmek ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında kadın tarafından dudaktan öpülmek birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan fal sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına tabir olunur.

Kahve falında dudakta sivilce görmek tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine inanılır.

Kahve falında dudaklara ruj sürmek aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, mal ve mülk kaybı yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dudağını ısırmak sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorunlarını gidereceğine inanılır.

Kahve falında kızla dudaktan öpüşmek uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.