Kahve falında bir kadını öpmek

Kahve falında bir kadını öpmek Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, atılım yapacağına, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, malının ve aşının da çoğalacağına alamet eder.

Kahve falında bir kadını öpmek gördüyseniz:

  • Tesadüfi olaylar belli konulardaki yöntemleriniz, ilişkileriniz, uzun vadeli planlarınız veya fikirleriniz üzerinde yaratıcı etkiler oluşturabilir.

Kahve falında kadın elini öpmek ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kazancın katbekat artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yaşlı kadının elini öpmek sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ünlü bir kadını öpmek büyük başarılar kazanacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hamile kadını öpmek fal sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kadın kadına öpmek hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine ve çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına inanılır.

Kahve falında kadın öpmek sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, adından konuşulur olacağına yorulur.

Kahve falında kadını yanağından öpmek çok büyük adımlar atılacağına, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, sorunların aşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yaşlı kadın el öpmek aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, zorlukları teker teker aşacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top