AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir arkadaşının kendini astığını görmek

Kahve falında bir arkadaşının kendini astığını görmek

Kahve falında bir arkadaşının kendini astığını görmek rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine rivayet eder.

Kahve falında bir arkadaşının kendini astığını gördüyseniz:

  • Aslında yanlış anlaşıldığınızı izah etmek için vakit bile bulamayabilirsiniz.

Kahve falında arkadaşının çamaşır astığını görmek sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, sevinçli bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir arkadaşının kendini astığını görmek böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine, birbir türlü sorunla boğuşmak zorunda kalınacağına yorulur.

Kahve falında arkadaşının kendini astığını görmek sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin kendini astığını görmek keyfinin kaçacağına, rahatının bozulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz çamaşır astığını görmek ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, onun günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tül perde astığını görmek kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine delalettir.

Kahve falında eşinin kendini astığını görmek çok büyük başarılar kazanacağına, yeni işlere gireceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birini astığını görmek işlerin daha iyi bir hal alacağına, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.