AnaSayfa / Genel / Kahve falında bıçakla traş olmak

Kahve falında bıçakla traş olmak

Kahve falında bıçakla traş olmak bir anda yokluğa düşüleceğine, sorunlarının son bulacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, insanların takdirini kazanacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, başarı ve zafer kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bıçakla traş olmak gördüyseniz:

  • İsteklerinizin yerine gelmesinin bir diğer anlamı da değişiklik yapmak unutmamalısınız.

Kahve falında akrabası tarafından bıçaklanmak yeni kararlar alınacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine işarettir.

Kahve falında iki uçlu bıçak görmek ardından iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına, kapalı olan kısmetinin açılacağına işaret eder.

Kahve falında tanıdık biri tarafından bıçaklanmak rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında birine bıçak atmak işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine işarettir.

Kahve falında suda bıçak görmek malın ve paranın da arttıkça artacağına, hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına işarettir.

Kahve falında omuzdan bıçaklanmak kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına işaret eder.

Kahve falında gümüş bıçak görmek hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bıçaklı kavga etmek aydınlığa çıkılacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, zararın telafi edileceğine, olmayı hedeflediği makama da oturacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir