AnaSayfa / Genel / Kahve falında başkasının çorabını giymek

Kahve falında başkasının çorabını giymek

Kahve falında başkasının çorabını giymek hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına rivayet eder.

Kahve falında başkasının çorabını giymek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı ilgilendiren veya sevgi temalı ilişkilerin bazı çelişkili durumları kafanızı karıştırıyor olabilir.

Kahve falında sarı renk çorap giymek onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz külotlu çorap giymek zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında erkek çorabı giymek aralarındaki ağız tadının bozulacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yırtık çorap giymek zarar etmeyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına delalet eder.

Kahve falında birinin çorap giydiğini görmek mal edineceğine, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çamurlu çorap giymek fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında tek tek çorap giymek rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına alamet eder.

Kahve falında kirli çorap giymek büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir