AnaSayfa / Genel / Kahve falında bahçeye çim ekmek

Kahve falında bahçeye çim ekmek

Kahve falında bahçeye çim ekmek büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına yorulur.

Kahve falında bahçeye çim ekmek gördüyseniz:

  • Aynı şekilde diğerlerine yardım önermeniz karşı tarafın gözünde değerinizi arttırabilir.

Kahve falında bahçeye çim ekmek günden güne daha artan başarılar kazanacağına, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına tabir olunur.

Kahve falında mezara çim ekmek iyi huylarını, prensiplerini, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine, eğlenceli ortamlara gireceğine tabir olunur.

Kahve falında yeşillik çim görmek maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil çimlere basmak verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve fal sahibinin yüzünün güleceğine, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan fal sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil çimlerde yürümek kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında çim koparmak deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına yorulur.

Kahve falında çimem görmek verdiği sözleri tutacağına, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında çimlerin üzerinde oturmak elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.