Kahve falında azraile selam vermek

Kahve falında azraile selam vermek manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, o işi canlandıracağına, dini inançların güçleneceğine, kader çarkının kişiden yana döneceğine, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine, yakınlarından duyacağı ağır, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, ticarette şansının düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında azraile selam vermek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı veya duygusal başlıklı ilişkilerinizi ilgilendiren alanlarda hızlı gelişmelere açık zaman dilimindesiniz.

Kahve falında bir kadına selam vermek hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, evlat sahibi olunacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında namaz kılmak selam vermek kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, huzurunu yerine getireceğine ve kişinin kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında küs olduğun biriyle selamlaşmak çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, gözyaşının dineceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında namaz selamı vermek hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına yorulur.

Kahve falında askerin selam verdiğini görmek ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, hayat daha olumlu bakılacağına yorulur.

Kahve falında başbakanla selamlaşmak bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, yeni başlangıçlar yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölüyle selamlaşmak çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, maddi gücünün eksileceğine delalet eder.

Kahve falında salatü selam getirmek aile bireylerinin arasının açılacağına, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top