AnaSayfa / Genel / Kahve falında ayak parmağına yüzük takmak

Kahve falında ayak parmağına yüzük takmak

Kahve falında ayak parmağına yüzük takmak üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayak parmağına yüzük takmak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizinle görüşme konusunda isteksizlik gösteriyorsa ilişkiyi gözden çıkarma zamanı gelmiş olabilir.

Kahve falında ayak parmağına yüzük takmak hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, üzerinde devamlı bir sıkıntının hasıl olacağına delalet eder.

Kahve falında parmağa altın yüzük takmak aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, rızkının da çoğalacağına, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına delalet eder.

Kahve falında parmağa gümüş yüzük takmak çözümlere ve şifaya kavuşacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında parmaklarına yüzük takmak daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, ilerlemesi gerekirken, geriye doğru gideceğine işarettir.

Kahve falında bütün parmaklarına yüzük takmak ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine işarettir.

Kahve falında altın yüzük parmağına takmak eşiyle arasına nifak sokulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında parmağa yüzük takmak işlerinin hızlanacağına, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında serçe parmağa yüzük takmak bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir