Kahve falında ayak damarı görmek

Kahve falında ayak damarı görmek işlerinin açılacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, gelişmelerin fal sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına, ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine, çok büyük miktarda para elde edeceğine, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, mutsuz olacağına, hasretin biteceğine, istenilen bir eşyaya, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına delalettir.

Kahve falında ayak damarı gördüyseniz:

  • İzin vermeniz durumunda, sizi rahatsız edecek talepleri olan kişilerle muatap olabilirsiniz.

Kahve falında ayak damarlarını görmek hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına delalettir.

Kahve falında ayak damarı görmek atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine delalet eder.

Kahve falında kan damarı görmek hayır getirecek bir işe girileceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine delalet eder.

Kahve falında damardan iğne yaptırmak kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, bir sebeple iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında damardan kan aktığını görmek paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine işarettir.

Kahve falında damardan iğne olmak yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, görmediği yerlere gideceğine delalettir.

Kahve falında damar yolu açmak çok büyük zararlar edileceğine, işlerin günden güne kötüleşeceğine tabir olunur.

Kahve falında bacak damarı görmek sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir