AnaSayfa / Genel / Kahve falında ayak cikmak

Kahve falında ayak cikmak

Kahve falında ayak cikmak rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, çok zor duruma düşüleceğine, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, arzuların gerçekleşeceğine, endişe ettiği konularda zarar edeceğine, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, yaşadığı zorlukların son bulacağına, hayatının kolaylaşacağına ve daha keyifli hale geleceğine yorulur.

Kahve falında ayak cikmak gördüyseniz:

  • Ani kararlar almaktan veya ani harcamalardan kaçınmalısınız.

Kahve falında ayakları yerden kesilmek kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ayağını ısırmak rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, maddi sıkıntılarının çözüleceğine delalet eder.

Kahve falında yılanın ayağını ısırdığını görmek kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine delalettir.

Kahve falında ayak üşümek manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, mutlu, huzurlu günlerin uzaklaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayak ucuna yatmak ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, kişinin karşısına çıkan her türlü engeli aşarak, pes etmeden yoluna inanç ve azim içinde devam ederek, istediği başarıya kavuşacağına inanılır.

Kahve falında iki ayaklı kedi görmek kişinin iyi hale geleceğine, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayak yalın olmak parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine delalettir.

Kahve falında ayağını kaybetmek sorunların üstüste geleceğine, dertlerin ve sorunların aşılacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.