AnaSayfa / Genel / Kahve falında ayağının morardığını görmek

Kahve falında ayağının morardığını görmek

Kahve falında ayağının morardığını görmek yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına, çok kötü ve üzücü bir duruma düşüp kendisini yıpratmasına ve çok büyük bir kırgınlık yaşamasına sebep olacağına yorulur.

Kahve falında ayağının morardığını gördüyseniz:

  • Kendi fikirlerinizi ön plana almanız durumunda diğerleri sizi takip etmekten keyif alacaklardır.

Kahve falında ayakları morarmak iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazanç ile hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve uzun yıllar boyunca mutlu ve sağlıklı olarak yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayağı morarmak yeni bir arkadaşlık kurulacağına, paslı bir çiviye basabileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayağının morardığını görmek uzun süre işsizlik çekeceğine, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında boynunun morardığını görmek huzurunun eski haline döneceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına rivayet eder.

Kahve falında bacağın morardığını görmek makamının yükseleceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına inanılır.

Kahve falında eli morarmak ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Kahve falında karnının morardığını görmek hayatının, düzeninin, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında her yerinin morardığını görmek tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.